piątek, 9 sierpnia 2013

Park na Zdrowiu

Cóż za nazwa i cóż za park! Byliśmy tam drugi raz i jestem jeszcze bardziej zachwycona. Drewniane zabawki, przestrzeń, cień, dużo drzew, czysto i w dzisiejszym przypadku pusto :) Miałam się wybrać rano, tzn. po 10 ale to zawsze jest dla mnie problem żeby wszystko ogarnąć na czas. Wylądowaliśmy w parku po 17 :) Na zdjęciach widoczna jest zmiana garderoby, ma to związek z naszym ostatnim postanowieniem, że nie nosimy pieluchy ;) W domu, kiedy synek biega bez majtek nie ma żadnego problemu. W 100% trafia wszystko do nocnika. Gorzej, kiedy jesteśmy poza domem i w spodniach... W parku raz było siku w spodnie ale kupa+siku były pod drzewem!7 komentarzy:

 1. a w którym konkretnie miejscu jest ten plac zabaw?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My wchodzimy od ul. Srebrzyńskiej a park to oficjalnie się nazywa Park im. Józefa Piłsudskiego (potocznie Park na Zdrowiu, dawniej Park Ludowy) — zabytkowy, największy (rozciągający się na powierzchni 188,21ha[2]) park w Łodzi. Znajduje się w rejonie alei Unii i ulic Srebrzyńskiej, Krakowskiej, Krzemienieckiej i Konstantynowskiej.

   Usuń
  2. Wchodzimy od ul. Srebrzyńskiej i idziemy aleją ok. 300m, plac zabaw jest po lewej stronie

   Usuń
 2. wiem, gdzie jest Park na Zdrowiu, ale nie byłam jeszcze nigdy na tym placu, a wygląda na fajny;) od srebrzyńskiej, czyli od osiedla mireckiego, tak?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od niedawna mieszkamy w Łodzi, więc nie orientuję się, czy jest to osiedle mireckie ale ta alejka z wejściem do parku jest na przeciwko bloku o nr 85 ul. Srebrzyńska. Przy parku jest parking, więc można się zatrzymać przy samym wejściu.

   Usuń
 3. trafiłam, dziękuję:) a to osiedle nazywa się Montwiłła Mireckiego i jest jednym z łódzkich zabytków. pozdrowienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no proszę, to muszę się zapuścić głębiej i pozwiedzać :)

   Usuń