czwartek, 22 sierpnia 2013

Liebster Blogliebster-blog
Wyróżnienie Liebster Blog Award jest przekazywane przez nominowanego kolejnym 11 blogerkom lub blogerom jako uznanie za” dobrze wykonaną robotę”. Celowo przyznawane jest “mniejszym” blogom o mniejszej liczbie zaglądających i obserwujących lub takich, które działają od niedawna – tak, by też miały szansę na zaistnienie w blogowej społeczności. Osoba wyróżniona odpowiada na 11 pytań zadanych przez osobę , która blog nominowała do wyróżnienia, a następnie również wyróżnia 11 blogów informując o tym w podziękowaniu za wyróżnienie i jednocześnie zadając swoje 11 pytań do nominowanych. Nie można nominować bloga, z którego otrzymało się wyróżnienie.Taki może troszkę łańcuszek – ale dzięki temu mamy szansę poznać inne ciekawe blogi, o których nie wszyscy jeszcze słyszeli, a być może usłyszeć- a na pewno poczytać – WARTO :)
Za wyróżnienie dziękuję projektlondyn2014.
Oto moje odpowiedzi na pytania zadane przez Projekt Londyn 2014
Moja ulubiona książka z dzieciństwa to…- duuużo i zależy, z którego etapu dzieciństwa ale chyba najmilej i najcieplej wspominam Muminki :)
Gdybyś mogła być bohaterem dowolnej kreskówki, to kim chciałabyś zostać? Dlaczego? W dzieciństwie mało oglądałam kreskówek ale wybieram Włóczykija za jego mądrość życiową, wędrowanie i niezależność
Jaką kawę najbardziej lubisz? Uwaga reklama ;) starbucks
Pierwsza rzecz, o której myślisz rano po obudzeniu? Pospałabym jeszcze ale nie mogę, więc potrzebuję kawy!!!!!!!!!
Co wybrałabyś: sprzątanie czy zabawę z dziećmi? Oczywiście zabawę :)
Jaki jest Twój sposób na gromadzenie najważniejszych wspomnień? Do niedawna był to pamiętnik i stara walizka, teraz FB i blog ;)
Jak zachęciłabyś młodych ludzi do posiadania dzieci? Tak to się chyba nie da ale mogli by obejrzeć zdjęcia z naszych wakacji :)
Jaką jedną rzecz robisz najlepiej na świecie? Najlepiej planuję wakacyjne wyjazdy :)
Miejsce, w którym za żadne skarby nie chciałabyś się znaleźć to… wiele jest takich miejsc ale generalnie nie lubię aniu pustych ani zatłoczonych miejsc
Gdybyś mogła wybrać przyszłość dla swojego dziecka, to wolałabyś, żeby było zatrudnione w zawodzie, który przynosi mu wiele szczęścia i samorealizacji, ale mało pieniędzy czy w takim, który dobrze wykonuje, za duże pieniądze, ale w którym nie czuje się szczęśliwie? Oczywiście w zawodzie, który daje mu radość i samorealizację!
Podaj pięć słów, które kojarzą Ci się z blogowaniem. Kontakt, codzienność, podsumowanie, odkrywanie, tworzenie
Oto moich 11 pytań
1. Skąd się wziął u Ciebie pomysł na prowadzenie bloga?
2. Co Ci daje prowadzenie bloga?
3. Często czuję się...
4. Nieznoszę...
5. Mój wymarzony dom...
6. Nigdy nie zrobię a chciałabym...
7. Dzieci są...
8. Jakie trzy rzeczy zabrałabyś na bezludną wyspę?
9. Twoje wymarzone wakacje?
10. Jaki jest film, który oglądałaś 100 razy i obejrzysz jeszcze 100?
11. Książka, która toważyszy ci najczęściej?
Do odpowiedzi wzywam
http://achcozablog.blogspot.com/

1 komentarz:

  1. witajcie, dziękujemy za wyróżnienie i z lekkim opóźnieniem odrabiamy zadanie domowe. nasze odpowiedzi znajdziecie u nas http://marywplecaku.blogspot.com/2013/09/liebster-serducho-dla-naszego-bloga.html#more.
    pozdrowienia i do zobczenia gdzieś na łódzkim podwórku ;)
    mary&mama

    OdpowiedzUsuń