środa, 31 października 2012

środa

Dzisiaj znowu królewicz spał tylko raz od 9.40 i to tylko 20 min, bo obudziło go szczekanie psa. W związku z tym padł o 18 i mam nadzieje, że będzie, jak ostatniej nocy, słodko spał :)
W ogóle, to muszę pochwalić moje dziecię, bo ostatnio jest nadzwyczaj grzeczny i mało płacze i marudzi. Był taki czas, że wisiał przy mojej nodze i kompletnie nie mogłam się ruszyć a o jakimkolwiek gotowaniu, to mogłam zapomnieć. Teraz zrobił się bardziej samodzielny. Wynajduje sobie zajęcie, czasem mało bezpieczne lub mało estetyczne - grzebanie w kozie pełnej popiołu, wrzucanie różnych przedmiotów do toalety, wyrzucanie ubrań z szafy... myślę, że nie jest jednak takim wielkim rozrabiaką. Cały czas gada, na razie głównie po swojemu ale używa też zrozumiałych słów. Ulubione jest oczywiście pytanie "a co to?"
Dziś był ponury dzień, więc spacer sobie odpuściliśmy.
Przeglądając ubranka w sklepach, oglądając na różnych  blogach stwierdzam,  że ubranka dla dziewczynek są przeurocze, czasem przesłodkie ale generalnie bardziej mnie urzekają aniżeli moda chłopięca. Postaram się jednak wyszukać ciekawe przykłady ubranek dla chłopców. Nie oprę się jednak słodkim sukieneczkom i sweterkom... :) także tworzę nowy post o modzie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz